ساندويچ پانل ديواري سردخانه اي ماموت

ساندويچ پانل ديواري سردخانه اي ماموت

ساندويچ پانل ديواري سردخانه اي ماموت

این نوع ساندویچ پانل ماموت از ضخامت 8 الی 15 cm تولید میشود که بدلیل نوع اورلپ آن کمترین انتقال حرارت را دارد و بهترین گزینه در تولید سردخانه میباشد.
اين نوع ساندويچ پانل با توجه به ميزان مبادله حرارتي محاسبه شده از ضخامت 8 الي 15 سانتيمتر توليد ميشودكه با دارا بودن لبه هاي نري و مادگي در مقطع عرضي و هم پوشاني پانل ها با هم داراي كمترين انتقال حرارت را داشته و بهترين گزينه در توليد سرد خانه ها مي باشد .
ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای تولید مجتمع صنعتی ماموت با در نظر گرفتن میزان تبادل حراتی و محاسبات دقیق توسط کارشناسان خبره با ضخامت ۸-۱۰-۵/۱۲-۱۵ سانتیمتر مدل ورق شیار دار از نوع دو رو آلوزینگ ( آلومینیوم و روی ) وارداتی و دو رو ورق پیشرنگ شده گالوانیزه بضخامت ۵/۰ بعرض ثابت ۱۱۶ سانتیمتر ( مفید ۱۱۴ سانتیمتر ) در طول ۱ الی ۱۳ متر تولید میگردد ، ساندویچ پانل ماموت بدلیل نوع اورلپ ( نری و مادگی) در آن کمترین تبادل حرارت را دارد و بهترین گزینه در ساخت سردخانه های گوناگون در تمام نقاط جغرافیایی ایران است۰

ویژگیهای ساندویچ پانل سردخانه ای
حمل و نصب سریع و آسان /مناسب جهت انبار مواد غذایی و بهداشتی / قابل شستشوی آسان و سریع / عایق در برابر سرما و گرما / مقاوم در برابر شرایط محیطی و در برابر خوردگی ها

۱) ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت به دلیل استفاده از عایق پلی اورتان بسیار سبک و در مقایسه با دیوار آجری ۴۰ برابر سبک و در عین حال به دلیل ساختار مولکولی پلی اورتان در برابر بارهای فشاری و ضربه ای بسیار مقاوم میباشد.
۲) ساندویچ پانل ماموت به دلیل استفاده از ورق آلوزینگ پیش رنگ شده با ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای از رو و ۷ میکرون از داخل در برابر شرایط محیطی مانند رطوبت ، خوردگی و … بسیار مقاوم است.
۳) غیر قابل اشتغال بودن نیز دغدغه اغلب خریداران محترم ساندویچ پانل ماموت میباشد .که شرکت اقدام به تولید ساندویچ پانل با فوم غیر قابل اشتغال PIR نموده است .
۴) یکی دیگر از مسایل مهم و مور نیاز در برخی پروژه ها مانند لوله گزاری جهت سیم برق ، پروفیل جهت استحکام و مقاومت ساندویچ پانل است که شرکت ماموت با داشتن امکانات و دستگاههای روز اروپا قابلیت تولید این محصول را دارد.
۵) از دیگر مزیت های ساندویچ پانل دیواری ماموت سرعت عمل مناسب بسیار بالا جهت نصب میباشد طوری که یک اکیپ ۴ نفره توانایی نصب ۳۰۰ الی ۴۰۰ متر مربع در یک روز را دارند..

ورق رويي شادولاين طرح ذوزنقه
ضخامت : 4 ، 5 ، 6 ، 8 ، 8.5 و 10 سانتيمتر
عرض : ثابت 08/1 متر (7 سانتيمتر اورلپ) مفيد 01/1 متر
طول با طرح ذوزنقه : 1 الي 13 متر بدلخواه مشتري
طول ورق طرح سفال : 22/1 الي 015/7 متر (مضربي از 5/30 سانتيمتر)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *